Klubowe Mistrzostwa Polski Rocznika 2007 oraz 2008

13432446_1457110657648608_8224948305867788254_n13533274_1013714075343380_6580700226342152650_n14095945_1682485038738964_6353555620431610550_n

18 i 19 czerwca na obiektach Hotelu Sielanka w Warce odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej dla dzieci z roczników 2007, 2008. W piątek 6 Maja w bardzo uroczystej atmosferze i na wysokim poziomie przeprowadzono losowanie grup, również w Hotelu Sielanka Sport Center, prowadzone przez Mirosława Sosnówkę – Dyrektora technicznego Syrenki Soccer School Poland. Trzeba przyznać, że wiele imprez na europejskim poziomie niema takiej otoczki jak właśnie te mistrzostwa. Z całej Polski przyjechali trenerzy i przedstawiciele drużyn, aby wziąć udział w losowaniu. Takiego poziomu chyba nikt się nie spodziewał. Rok temu w Białobrzegach zorganizowane zostały mistrzostwa dla 20 zespołów z całej Polski. Już wtedy zjechały się takie piłkarskie firmy jak Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Górnik Zabrze i wiele innych. Teraz jednak było jeszcze lepiej. Dzieci z roczników 2007 i 2008 rywalizowały na świetnych, trawiastych boiskach. Uczestnikami tegorocznego wydarzenia były drużyny z Polski, ale nie tylko, bo zaproszono kilka zagranicznych ekip, między innymi z Niemiec, Czech.
W sobotę rozpoczęli sportowcy rocznika 2007. Do wareckiej Sielanki przyjechało 28 zespołów z całej Polski. Zarówno poziom sportowy jak i organizacyjny był bardzo wysoki. Niespełna dziewięcioletni chłopcy i dziewczynki w potwornym upale, walczyli przez cały dzień o nagrody i jak najlepsze miejsca w prestiżowej imprezie jaką jest Mistrzostwa Polski. Zaczynając od początku, na czterech równocześnie boiskach o numerach 1, 2, 3 i 4 rozgrywane były mecze każdy z każdym w danej grupie, wyłaniając cztery najlepsze zespoły danej grupy z siedmiu uczestniczących drużyn grup A, B, C i D.. Pierwsze cztery drużyny z każdej z czterech grup, awansowały do dalszych gier. Na polu bitwy z naszego regionu zostały Broń Radom i Syrenka Soccer School Poland, awansując do najlepszej 16-tki w kraju w kategorii U9. Reprezentanci naszej Akademii w pierwszym ćwierćfinale trafili na dobrze dysponowaną tego dnia drużynę Rap-u Radomsko, pokonując ich dopiero w karnych 6-5, następną przeszkodą okazała się Polonia Warszawa, nasi reprezentanci Syrenki Soccer School Poland pewnie pokonali rówieśników ze stolicy 5-2. Ostatnim pojedynkiem do zakwalifikowania się do wielkiego finału, była dobrze nam znana Broń Radom. W regulaminowym czasie gry było 1:1, a o losach awansu zadecydowały karne. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się nasz golkiper z Wyśmierzyc Kacper Furmański, który dwukrotnie obronił jedenastkę i wygrywamy całe spotkanie awansując do wielkiego finału. Ostatecznie Broń zajęła 4 miejsce, a Syrenka wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W wielkim finale musieliśmy uznać wyższość Varsovii Warszawa 0-3. Jest to macierzysty klub Roberta Lewandowskiego. Ten jak widać ma w tym zespole swoich następców. Najlepszym strzelcem został Igor Bartuszek, a najlepszym asystentem turnieju Antoni Woźniak. Godne pochwały zasługuje nasza jedyna dziewczynka Dominika Kawińska oraz wspaniała linia obrony i ataku Janek Dura i Jakub Majewski. Miano wice mistrzów Polski uzyskali także Dawid Piątkowski i Jakub Zychowski.
Tabela Końcowa Klubowych Mistrzostw Polski Rocznika 2007
1. Varsovia Warszawa
2. Syrenka Soccer School Poland
3. Akademia Piłkarska Piatra Reissa
4. Broń Radom
5. Motor Lublin
6. Polonia Warszawa
7. Akademia Piłkarska Pomorze
8. Legia Warszawa
Jagielonia Białystok
Start Namysłów
Rap Radomsko
Znicz Pruszków
Zwar Warszawa
Akademia Sanok
Akademia Kołobrzeg
JKS Jarosłąw
Górnik Łęczna
Legion Głowaczów
Miedz Legnica
Sandecja Nowy Sącz
Siarka Tarnobrzeg
Gigant Smile
CWKS Legia Bemowo
Talencik Radom
LUKS Skrzyszów
Akademia First Kick
UKS Śrem
Radomiak Radom
,,Syrenka Soccer School Poland Rocznika 2007, po wywalczeniu drugiego miejsca w Polsce dostała zaproszenie na Klubowe Mistrzostwa Europy, które odbędą nie w Niemczech w terminie 17-18.09.2016r. Reprezentanci naszego regionu będą rywalizować z takimi markami piłkarskimi jak Glasgow Rangers, VfL Wolfsburg, Hannover 96, Interem Mediolan, Benfica Lissabon czy Manchester City,,
Jest to dla nas wielki zaszczyt i szczęście mierząc się z najlepszymi w Europie.
Następnego dnia do rywalizacji o miano najlepszej drużyny w Polsce przystąpili chłopcy urodzeni w 2008r. Syrenka Soccer School Poland w swojej grupie zajęła trzecie miejsce gdzie awansowała do fazy pucharowej. W pierwszym ćwierćfinale zmierzyła się z Bronią Radom, pewnie pokonując niebieskich 2-0. W rywalizacji o półfinał trafila na czarnego konika mistrzostw Akademię Sanok, która w poprzednim meczu wyeliminowała Legię Warszawa. Mecz pomiędzy Syrenką a Sanokiem zakończył się remisem, o awansie miały zadecydować karne, w których lepsi okazali się górale. Ostatecznie Syrenka Soccer School Poland rocznika 2008 zajęła piąte miejsce.
Klasyfikacja końcowa Klubowych Mistrzostw Polski rocznika 2008

1.Viktoria Berlin
2. Talencik Radom
3. Akademia Piłkarska Reissa
4. Akademia Piłkarska Sanok
5. Syrenka Soccer School Poland
6. Śląsk Wrocław
7. Varsovia Warszawa
8. Legia Warszawa
Broń Radom
Znicz Pruszków
Motor Lublin
Energia Kozienice
Hradec Kralove
Orlik Przemyśl
Beniaminek Krosno
Akademia Piłkarska Lucjana Brychczego
Pogoń Zduńska Wola
Gigant Smile
Jagiellonia Białystok
FC Lesznowola
Junior Radom
ESBANK RAP Radomsko
Radomiak Radom
Górnik Libiąż
Akademia Sportowa Białystok
Stal Mielec
Syrenka Soccer School Rocznik 2009
Sępólno Krajeńskie

Turniej nie odbył by się gdyby nie nasi partnerzy. Zaczynając od firmy Bravo Moda, Piekarnia Kazana, Marcop Meble Komandor, elektroMAX, Bank Spółdzielczy w Białobrzegach, Kwiatoteka, Sylvano, Nordi, Fryzjer Wojtek, Centrum Językowe Duolang, ComplexBruk, VERKKO, ATOM, Apteka Przyjazna, Grupa Wielusińscy, Pilmar STIHL, Witaminka, Kimex, almi, Dominium. Dziękujemy również za wsparcie i pomoc w wyszkoleniu naszych mistrzów Panu Andrzejowi Oziębło, który udostępnia naszym sportowcom obiekty sportowe przez cały rok, na których mogą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim rodzicom i wolontariuszom, których z imienia i nazwiska nie sposób tutaj wszystkich wymieniać. Państwa wkład w organizację naszego turnieju piłkarskiego w największym stopniu przyczynił się do osiągnięcia niebagatelnego sukcesu jakim niewątpliwie było w pełni profesjonalne przygotowanie iventu.
Dziękujemy!