Karol Gołda i Szymon Bartuszek na pierwszych zajęciach w Akademii BSC Herty Berlin!
Dokładnie miesiąc upłynął jak czterech reprezentantów Syrenki Soccer School Poland dostało zaproszenie na testy do stolicy Niemiec. Jak pisaliśmy wcześniej, wszyscy pokazali się z bardzo dobrej strony, jednak do reprezentacji Herty U9 (2010) pozytywnie testy przeszli wyżej wymienieni K. Gołda i Sz. Bartuszek.
Pozostali: Marcel Kuligowski U10 (2009) czeka na datę przyjazdu, natomiast Igor Bartuszek U12 (starszy brat Szymusia) niestety nie zaciekawił trenerów swoimi umiejętnościami.

Pismo od Joel Zachow (Akademii BSC) jakie wpłynęło do naszego klubu w dniu 26.04.2019, napisane było, że w dniu 07.05.2019 odbędzie się pierwszy trening z reprezentacją U9.
Oczywiście chłopcy wstawili się na zajęcia na stadionie Olimpijskim gdzie odbyli swój pierwszy oficjalny trening.
Pierwsze spostrzeżenie naszych reprezentantów jakie rzuciło im się od razu w oczy to bardzo szybka gra na jeden, dwa kontakty, po mimo tak młodego wieku.

Następne zajęcia już 20.06.2019r.
Trener Joel był pod wrażeniem wyszkolenia indywidualnego chłopców z Syrenki a zwłaszcza w pojedynkach gry 1 na 1. Zaprosił nas również z całą drużyną na mecze kontrolne aby podpatrywać pozostałych chłopców.
Jest to bardzo miłe słyszeć takie słowa. Praca jaką wykonujemy na zajęciach zgodnie z metodologia Football Lab System procentuje z dnia na dzień.