Wiele dzieje się w naszej Akademii

Zaczynając od naszej najstarszej grupy, czyli mieszanka roczników 2006/2007/2008 , którzy rywalizują w Radomskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej w lidze rocznika 2006. Właśnie zakończyliśmy pierwszą rundę i zaczęliśmy pierwszą kolejkę drugiej.

Wyniki:

Syrenka Soccer School Poland – Pilica Białobrzegi 5-0

Syrenka Soccer School Poland – KS Warka – 6-2

Syrenka Soccer School Poland – Mogielanka Mogielnica 11-0

Syrenka Soccer School Poland – Sadownik Błędów 3-0 (walkower , przeciwnik nie przyjechał na spotkanie)

Syrenka Soccer School Poland – LKS Promna 7-1

Syrenka Soccer School Poland – Pilica Białobrzegi 2-0

Po rundzie Jesiennej zajmujemy pierwsze miejsce wygrywając wszystkie spotkania z bilansem bramek 34 do 3 – wyniki mówią same za siebie!

Rocznik 2008 w dniu 2-3 Czerwiec 2018 r. jedzie na turniej marzeń, gdzie rywalizować będzie z rówieśnikami Galatasaray Stambuł, Interem Mediolan, Manchesterem City czy Benficą Lizbona. Będzie to wspaniała przygoda, która zaprocentuje w przyszłości mierząc się z takimi piłkarskimi markami.

Rocznik 2009 w Mistrzostwach Mazowsza zajął bardzo dobre czwarte miejsce, w gronie bardzo silnych rywali. Podkreślić trzeba fakt, iż nasz kapitan Marcel Kuligowski w dziewięciu meczach zdobył aż 30 bramek (tego chyba nikt nie zdoła pobić )!

Rocznik 2010 w terminie 5-6 Maja 2018 roku dostał zaproszenie na dwa turnieje do Czech. Chłopcy sprawili sobie, trenerom oraz rodzicom wielką niespodziankę, ocierając się o podium (w pierwszym dniu turnieju) z największymi klubami z Czech (byliśmy tuż za Spartą Praga, Viktorią Plizna oraz Slavią Praga). Dzień później uczestniczyliśmy w drugich zawodach gdzie udało się zdobyć brąz. Wielki szacunek dla naszych graczy! Gratulacje dla całej drużyny oraz dla wyróżnionych zawodników podczas naszych dwu dniowych zmagań (Sobotę 5 Maja) najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Bartuszek, natomiast dzień później najlepszym bramkarzem został Jakub Napiórkowski.

Rocznik 2011 bardzo ciężko trenuje i przygotowuje się do Klubowych Mistrzostw Polski, jak zresztą wszystkie nasze roczniki. Mamy nadzieję, że turniej który odbędzie się na głównej płycie stadionu Legii Warszawa w dniach 9-10 Czerwca 2018r. w rocznikach 2006/2007/2008/2009/2010 oraz 2011 nasi wychowankowie, będą miło wspominać!!!

Przypomnijmy, że w Kwietniu czterech naszych reprezentantów rocznika 2007 dostało zaproszenie na testy do naszych zachodnich sąsiadów (jest to Camp dla uzdolnionych dzieci z Niemiec , Czech oraz Europy zachodniej). Najzdolniejsi z nich dostawali propozycję przyjazdu na tygodniowe testy do wybranego klubu z Bundesligi. Chłopcy przebywali w ośrodku szkoleniowym przez 5 dni trenując dwa razy dziennie. W tym czasie rozegrali dwa mecze kontrolne z Hertą Berlin oraz Spartą Praga.